Сейфовые замки - сувальдные, цылиндрические, кодовые!

Сейфові замки (сейфовые замки) - екскурс в історію

 

Циліндричні сейфові замки


Одним з найбільш поширених в світі замків є циліндричні замки (цылиндрические сейфовые замки), популярність яких обумовлена ​​- широкими можливостями їх використання, невеликими розмірами ключа, висока секретність, простота виготовлення і експлуатації.

 

цилиндрический замок для сейфаЧасто циліндрові замки називають «англійськими» за національністю їх винахідника - Роберта Баррона, який в 1778 році придумав замок з двома відкидними тумблерами. Щоб відкрити такий замок, потрібно було одночасно підняти обидва тумблери на певну висоту.

Через 6 років, англійська столяр-червонодеревник, Джозеф Брама удосконалив конструкцію і запатентував перший циліндровий замок з коротким ключем, який приводив у рух язичок замку за допомогою допоміжних деталей. Робота над замком була для Джозефа - хобі, а сам замок був виставлений на вітрині з пропозицією спробувати відкрити його відмичками за винагороду в 200 гіней. Протягом 67 років нікому не вдавалося цього зробити.

На нашому сайті www.everest-lock.com.ua можна заказати мебельні та домашні сейфи для дому та офісу з циліндричним замком, наприклад  Valberg FRS-30KL


 

Сувальдні сейфові замки


3 лютого 1818 року англійський майстер Джеремия Чабб запатентував детекторний замок з многоточечним замиканням - сувальдний замок. Секретна частина замку представлена ​​групою фігурних пластин (сувальд), в вирізах яких переміщається виступ ригеля. Повернути ключ і привести в рух ригель можна лише в тому випадку, якщо виступи на борідці ключа приведуть в рух все сувальди в потрібне положення. За свій замок Чабб був удостоєний державної премії.
 

сувальдный замок для сейфа


У 1847 році американцем Лайнусом Йейллем був сконструйований циліндровий замок, який заперечував невеликим плоским ключем, який вставлявся в поворотний пристрій. Ключ міг мати величезну кількість різних комбінацій борідки, що забезпечувало високу секретність замку і його зламостійкі якості. Проста і в той же час ефективна конструкція циліндрового замку забезпечила його популярність і затребуваність на ринку ось уже на протязі більше 160 років.

У першій половині 1920-х рр. Уолтер Шлаге удосконалив конструкцію циліндрового замку, помістивши кнопковий замикаючий механізм між двома ручками. Замок Шлаге являє собою зовсім іншу концепцію і славиться своєю надійністю.

На нашому сайті www.everest-lock.com.ua можна заказати сейфи для оружия з сувальдным замком, наприклад GRIFFON GS.140.K

 

Кодові механічні сейфові замки

 

Іншим легендарним замком є ​​кодовий механічний замок (кодовый механический замок) «Еврика», запатентований в 1862 році американцями Доддзом, Мекніллом і Урбаном. Замок передбачав захист від підбору коду, кількість можливих кодових комбінацій посилання - 1 073 741 824, щоб їх все перебрати знадобилося б 2 042 року, 324 дні і 1 годину. Свого часу цей замок використовувався казначейством США для обладнання сейфів.
 

кодовый сейфовый замок


Російські майстри теж відзначилися на початку 20-го століття, викувати вручну висячий замок з секретом. Велике округле кільце зверху виконувало функцію «рукоятки» ключа, мало різьблення і вгвинчувалася в замкову щілину, щоб розблокувати запірний механізм. Коли скоба стає в позицію запирання, замість ключа вставляється затичка, щоб здавалося, що замкової щілини немає. Нарізна частина ключа угвинчується потім в захисний футляр.

На нашому сайті www.everest-lock.com.ua можна заказати сейфи для оружия з сувальдным замком, наприклад Griffon CL II.50.C CREAM

У нас на сайте можно заказать сейфы с замками таких известных брендов: замок для сейфа LA GARD, STUV, MAUER, M-LOCKS!

Замок для сейфа | сейфовый замок | купить замок LA GARD, STUV, MAUER, M-LOCKS в Киеве , сувальдные цылиндрические кодовые, замена замка на сейфе!

 

Видео обзоры сейфовых замков

 

 

 

 

Купить замок для сейфа можно в городах: замок для сейфа Винница, замок для сейфа Днепропетровск, замок для сейфа Донецк, замок для сейфа Житомир, замок для сейфа Запорожье, замок для сейфа Ивано-Франковск, замок для сейфа Киев, замок для сейфа Кировоград, замок для сейфа Луцк, замок для сейфа Львов, замок для сейфа Николаев, замок для сейфа Одесса, замок для сейфа Полтава, замок для сейфа Ровно, замок для сейфа Сумы, замок для сейфа Тернополь, замок для сейфа Ужгород, замок для сейфа Харьков, замок для сейфа Херсон, замок для сейфа Хмельницкий, замок для сейфа Черкассы,замок для сейфа Чернигов, замок для сейфа Черновцы.

 

 


 

Подбор сейфа по производителю или бренду:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

По типу сейфа:   Бренды:
Сейф для документов Киев   Сейфы ПРОМЕТ Киев
Сейф для дома Киев   Сейфы VALBERG Киев
Сейф для ружья Киев   Сейфы Лука Киев
Сейф тайник Киев   Сейфы GRIFFON Киев
Сейф в пол Киев   Сейфы Safetronics Киев
Сейф в стену Киев   Сейфы Technomax Киев
Сейф для денег Киев   Сейфы EAGLE Киев
Маленькие сейфы Киев   Сейфы Ferocon Киев
Недорогие сейфы Киев   Сейфы Паритет-К Киев
Несгораемый сейф Киев   Сейфы AIKO Киев
     
По применению сейфа:   Тип защиты от взлома или огня:
Оружейные сейфы Киев   Взломостойкие сейфы Киев
Офисные сейфы Киев   Огне-взломостойкие сейфы Киев
Шкаф металлический Киев   Огнестойкие сейфы Киев
Банковский сейф Киев    
Встраиваемые (стенные) сейфы Киев    
Мебельные и гостиничные сейфы Киев    

 

Компания ТД "Эверест Лок" предлагает покупаелям  БЕСПЛАТНУЮ ДОСТАВКУ сейфов и металлической мебели практически во все областные центры и крупные города Украины:

 

Сейфы Одесса и Одесская область    Сейфы Николаев и Николаевская область 
Сейфы Днепр и Днепровская область    Сейфы Кировоград и Кировоградская область 
Сейфы Чернигов и Черниговская область    Сейфы Сумы и Сумская область 
Сейфы Харьков и Харьковская область    Сейфы Луганск и Луганская область 
Сейфы Житомир и Житомирская область    Сейфы Чернигов и Черниговская область 
Сейфы Полтава и Полтавская область    Сейфы Хмельницкий и Хмельницкая область 
Сейфы Херсон и Херсонская область    Сейфы Луцк и Волынская область 
Сейфы Киев и Киевская область    Сейфы Ровно и Ровенская область 
Сейфы Запорожье и Запорожская область    Сейфы Ивано-Франковск и Ив-Франковская область 
Сейфы Львов и Львовская область    Сейфы Тернополь и Тернопольская область 
Сейфы Донецк и Донецкая область    Сейфы Ужгород и Закарпатская область 
Сейфы Винница и Винницкая область    Сейфы Черновцы и Черновецкая область