| НОВОСТИ КОМПАНИИАварійне відкриття сейфів та замків дверей

Дата создания: 2018-10-17

Дата создания : 2018-10-17 Просмотров : 285

Аварійне відкриття замків та сейфів, квартир та авто Київ (Аварийное вскрытие замков)


Багато з нас вважають за краще зберігати гроші, цінні папери та документи в сейфах, адже ці пристрої можуть надійно захистити все довірені їм заощадження. Такі додаткові параметри як вогнестійкість і вологостійкість дозволяють уберегти вміст сейфа не тільки від зловмисників, але і від різних несприятливих умов навколишнього середовища. Іноді відбуваються такі випадки, коли сейф необхідно терміново відкрити або вскрити замок сейфу, замінити замок сейфу.

 

аварийное вскрытие сейфов

 

 

Це може бути через декілька причин:

  1. - власник забув код до сейфового замка
  2. - загублені або зламані ключі від замка сейфу
  3. - ключ заклинив у замку, його не можливо провернуть та витягнуть
  4. - техніка дала збій і не виконує команди і запити

 

Такі явища не рідкісні, адже часом навіть сейфи з самої хитромудрої системою виходять з ладу. У таких ситуаціях дуже важливо не робити самостійних дій і не намагатися зламати або відкрити замок або двері сейфа будь-якими підручними засобами.

Наша компанія займається відкриттям сейфів вже кілька років, що дозволило нам набути досвіду, а також вдосконалити навички для акуратного злому сейфа /вскрытие сейфа. Звернувшись до нас, ви в найкоротші терміни отримаєте результат - ваш сейф буде розкритий без найменших ушкоджень корпусу або замку.

Чому ви повинні вдатися до допомоги професіоналів?

Безумовно, ви завжди можете відкрити сейф самостійно, використовуючи інструменти на кшталт болгарки, але в такому випадку ви пошкодите корпус сейфа, а значить - вам доведеться купувати новий. Ці пристрої коштують чималих грошей, тому відкриття сейфів найкраще довірити кваліфікованим фахівцям.

Наша компанія володіє спеціальним обладнанням, яке дозволить розкрити сейф так, щоб ні його корпус, ні замок, ні тим більше внутрішній вміст не було пошкоджено. Послуги нашої компанії обійдуться вам в рази дешевше, ніж заміна сейфа.

Завдяки багаторічному досвіду, фахівці з нашої компанії можуть провести відкриття дверей сейфа будь-якої складності. Якщо ви придбали сейф з потрійним захистом, електронною системою, датчиком сітківки ока або відбитка пальця, ми зможемо впоратися з такою сильною системою захисту, в результаті чого, злом та відкриття сейфа буде успішним. Це стає можливим завдяки тому, що наші співробітники пройшли спеціальне навчання, орієнтоване на аварійне відкриття сейфів.

Також успіх операції залежить і від спеціалізованого обладнання. Воно дійсно надійне і якісне, а значить забезпечить найбільш ефективне відкриття замків сейфів як у вашому будинку, так і в офісі на підприємстві.

 

Служба відкриття сейфів нашої компанії легко впорається з розкриттям сейфів різних типів:

вбудованих

офісних

меблевих

збройних

вогневзломостійких

вогнестійких

зломостійких

 

аварийное вскрытие замков

 

Адже на відміну від зловмисників, ми володіємо інформацією та даними про те, як правильно і безпечно зламати відкрити той чи інший сейф, не заподіявши шкоди його вмісту. При бажанні, ви завжди можете бути присутнім при процедурі розкриття вашого сейфа. Ми розуміємо, що в наш час складно будь-кому довіряти, і якщо ви не хочете ризикувати, якщо вважаєте, що ваша присутність необхідно, ми ні в якому разі не будемо вам перешкоджати в цьому. На ділі ви переконаєтеся, що у нас працюють фахівці з хорошою репутацією, які не здатні здійснювати такі нечисті вчинки, як викрадення вмісту сейфа клієнта.

Оперативність і акуратність - ось головні складові успіху нашої компанії, адже ми гарантуємо вам отримання очікуваного результату. Якщо вам потрібні ремонт та аварійне відкриття сейфів, ви можете, не вагаючись звернутися в нашу компанію ТД Єверест Лок. Ви залишитеся задоволені нашою співпрацею, адже ми працюємо на взаємовигідних умовах.

У нас відкриття сейфів Київ коштує набагато дешевше, ніж у інших подібних фірм по всій столиці. Ми не звикли наживатися на наших клієнтах і пропонувати високі ціни, і завдяки цьому ми отримуємо завжди тільки позитивні відгуки про нашу роботу, а також численні рекомендації від наших клієнтів своїм родичам і знайомим. Саме це дозволяє нам ось уже кілька років поспіль стояти на вершині лідерства серед інших подібних компаній.

Якщо ви хочете скористатися нашими послугами, зателефонуйте за номером, який бачите на нашому сайті https://everest-lock.com.ua. Щоб прискорити процес аварійного відкриття вашого сейфа чи замка, вкажіть оператору його вид і тип замка. Це допоможе нашим фахівцям швидше зібрати необхідне обладнання.

Також не забувайте, що ви оплачуєте тільки нашу роботу і її результат – відкритий сейф, а також якщо бажаєте заміна замка сейфа. Не платите додаткові кошти за наш виклик, приїзд, і не покриваєте наші дорожні витрати. Всі ці витрати ми беремо на себе, вам необхідно буде тільки оплатити безпосередньо роботу наших професіоналів на місці.

Ви будете задоволені нашим сервісом, так як ми гарантуємо вам, що зможемо відкрити сейф будь-якої складності в найкоротші терміни. Ви отримаєте свої цінності в повній цілості, а корпус сейфа не потрібно буде міняти, адже наші фахівці зроблять все максимально акуратно!

 

Наша компанія ТД Єверест Лок  пропонує послуги по аварійному відкриттю сейфів та замків в інших містах України:

аварийное вскрытие сейфов и замков Винница, аварийное вскрытие сейфов и замков Днепропетровск, аварийное вскрытие сейфов и замков Донецк, аварийное вскрытие сейфов и замков Житомир, аварийное вскрытие сейфов и замков Запорожье, аварийное вскрытие сейфов и замков Ивано-Франковск, аварийное вскрытие сейфов и замков Киев, аварийное вскрытие сейфов и замков Кировоград, аварийное вскрытие сейфов и замков Луцк, аварийное вскрытие сейфов и замков Львов, аварийное вскрытие сейфов и замков Николаев, аварийное вскрытие сейфов и замков Одесса, аварийное вскрытие сейфов и замков Полтава, аварийное вскрытие сейфов и замков Ровно, аварийное вскрытие сейфов и замков Сумы, аварийное вскрытие сейфов и замков Тернополь, аварийное вскрытие сейфов и замков Ужгород, аварийное вскрытие сейфов и замков Харьков, аварийное вскрытие сейфов и замков Херсон, аварийное вскрытие сейфов и замков Хмельницкий, аварийное вскрытие сейфов и замков Черкассы,аварийное вскрытие сейфов и замков Чернигов, аварийное вскрытие сейфов и замков Черновцы.
 

Позвоніть нам!

Ми відповімо на всі Ваші запитання!!

Тэги :