| НОВОСТИ КОМПАНИИУстановка, монтаж та кріплення сейфа - технологія!

Дата создания: 2019-01-26

Дата создания : 2019-01-26 Просмотров : 246

Як правильно встановити та закріпити сейф? Установка монтаж и крепление сейфа!

 

установка сейфа

 

Раніше, в блозі згадувалося про важливість анкерного кріплення сейфів. Незважаючи на очевидність цього, багато продавців «забувають» запропонувати покупцям цю послугу, обмежуючись лише продажем товару. Сьогодні ми розберемося в нюансах установки - в яких випадках вона необхідна, яким сейфам установка протипоказана і розберемо основи технології монтажу сейфів.

Кріплення виконується для більшої надійності і безпеки зберігання - правильна установка та монтаж запобігає несанкціонований винос сейфа разом з вмістом. Крім того, в деяких випадках необхідність кріплення сейфа продиктована законодавством - це стосується збройових сейфів. Нормативи установки сейфів визначаються певним ДСТУ.

 

Кріплення сейфа до підлоги (крепление сейфа к полу)


Для кріплення сейфів (крепление и монтаж сейфа к полу) рекомендується використовувати клинові анкери, що витримують навантаження на розрив від 500 кг до 3 тонн. Довжина анкерів - від 5 до 30 см, діаметр від 5 до 20 мм.

Використання допускається в наступних матеріалах: бетон, природний камінь, повнотіла цегла.

Зазвичай, задня і / або нижня стінка сейфа мають конструктивні отвори під анкери. Іноді виникає необхідність засвердлити в місцях, інших від передбачених конструкцією - в такому випадку отвори можна просвердлити самостійно за умови, що сейф не вогнестійкий. Конструкція вогнестійких сейфів рідко передбачає можливість кріплення, оскільки звичайні отвори порушують герметичність корпусу, що загрожує погіршенням вогнестійких якостей. Крім того, самостійне порушення цілісності корпусу припиняє поширення сертифіката на дану модель. Про це слід пам'ятати, перш ніж братися за свердло.

Технологія установки сейфів нескладна - в капітальній стіні (підлозі) висвердлюють отвори під анкера, які відповідають кріпильним отворам на стінках сейфа. Кріплення здійснюється болтами, які закручуючись розпирають анкер і надійно фіксують сейф.

 

крепление сейфа к полуПри установці сейфа (установка монтаж сейфа) без анкерних болтів - ніяк.

При необхідності демонтажу, болти викручуються і сейф знімається - вся процедура займає небагато часу. Але виконати демонтаж грамотно встановленого сейфа при замкнених дверях надзвичайно важко. При наявності перфоратора, анкерів, пари робочих рук і часу - процедура установки не складе особливих труднощів, а то й потрібно вбудовувати сейф в стіну. Установка вбудованого сейфа - більш складна процедура, опис якої виходить далеко за рамки даного огляду.

Дивіться дальше відеоінструкцію з монтажу вбудованого сейфа.

При бажанні, можна скористатися послугами професійного мастера установника - вартість установки сейфу в середньому коливається від 1000 до 2500 грн., В залежності від складності робіт.


 

Відео, наочно демонструє технологію анкерного кріплення (англійською):

 

 

Как установить сейф в стену? Инструкция по установке встраиваемого сейфа.

 

 ВІДЕОінструкція по монтажу вбудованого сейфа

 Вбудовувані сейфи (сейфы встраиваемые) є, мабуть, найбільш оптимальним варіантом для будинку - займають мінімум місця, вписуються в будь-який інтер'єр, мають відмінну взломостійкість. Пропоную читачам ознайомитися з відеоінструкціїєю з установки вбудованого сейфа, яку підготував італійський виробник Technomax Srl - за 1,5 хвилини розкривається суть монтажу.

Найкраще для установки підійде залізобетонна стіна завтовшки не менше 25 см. Слід врахувати, що товщина стіни повинна бути як мінімум на 10 см більше глибини сейфа. Тобто в стіну товщиною 30 см можна встановити сейф (встроить в стену сейф) з глибиною не більше 20 см.

При виборі місця уникайте незручних варіантів, як наприклад, за картиною. Використання сейфа власником буде пов'язане з нічим необгрунтованими незручностями - при кожному відкриванні сейфу буде потрібно зняти і повісити картину назад, а в разі крадіжки злодій все одно загляне за неї. Вибираючи місце ближче до кута стіни, врахуйте що всі серійні сейфи відкриваються зліва направо. Найкраще підійде місце віддалене і не кидається в очі, але в той же час легкодоступне і добре освітлене. Добре, якщо простір навколо сейфа буде обмежено - це стане природним перешкодою для злому з використанням важких інструментів: брухту, кирки, кувалди і т.п. Перед монтажем сейфа кілька разів перевірте працездатність замку.

Після того як визначилися з місцем для установки, позначте на стіні периметр (контур) сейфа з запасом по 10 см від кожної сторони. Підготуйте нішу необхідної глибини. Якщо установка здійснюється в зовнішню несучу стіну, необхідно обкласти нішу гідроізоляційної плівкою, яка захистить сейф від вологи - в зимовий час через різницю температур всередині сейфа може утворюватися конденсат.

Змочіть водою внутрішню поверхню підготовленої ніші. Встановіть сейф (установить сейф в стену) відповідно до міток, щоб петлі двері були з правого боку, а ригелі замку - з лівої. Вставте сейф в нішу глибше на пару сантиметрів від зовнішнього краю стіни, вирівняйте по рівню і закріпіть його, наприклад, за допомогою клинів - двері не повинні мимоволі відкриватися або закриватися.

Залийте простір між нішею і сейфом розчином цементу. Приготований розчин не повинен бути дуже рідким. Не рекомендується використання швидкосохнучі марки цементу, оптимальним варіантом буде портландцемент з вапняком CEM II \ A-LL 42,5 N. Щоб уникнути деформацій при бетонуванні, стінки сейфа слід розклинити зсередини. Особливо це стосується моделей висотою більше 30 см.

Не допускайте попадання розчину в замкову щілину і в простір між дверима і корпусом. Для цього можна заклеїти їх малярською стрічкою. На час бетонування і протягом наступних 48 годин закрийте сейф, після чого дверцята слід відкрити поки цемент повністю не схопиться - щоб уникнути утворення конденсату.

 

Приглашаем Вас купить лучший сейф для дома и офиса!

 

Подбор сейфа по производителю или бренду:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

По типу сейфа:   Бренды:
Сейф для документов Киев   Сейфы ПРОМЕТ Киев
Сейф для дома Киев   Сейфы VALBERG Киев
Сейф для ружья Киев   Сейфы Лука Киев
Сейф тайник Киев   Сейфы GRIFFON Киев
Сейф в пол Киев   Сейфы Safetronics Киев
Сейф в стену Киев   Сейфы Technomax Киев
Сейф для денег Киев   Сейфы EAGLE Киев
Маленькие сейфы Киев   Сейфы Ferocon Киев
Недорогие сейфы Киев   Сейфы Паритет-К Киев
Несгораемый сейф Киев   Сейфы AIKO Киев
     
По применению сейфа:   Тип защиты от взлома или огня:
Оружейные сейфы Киев   Взломостойкие сейфы Киев
Офисные сейфы Киев   Огне-взломостойкие сейфы Киев
Шкаф металлический Киев   Огнестойкие сейфы Киев
Банковский сейф Киев    
Встраиваемые (стенные) сейфы Киев    
Мебельные и гостиничные сейфы Киев    

 

Компания ТД "Эверест Лок" предлагает покупаелям  БЕСПЛАТНУЮ ДОСТАВКУ сейфов и металлической мебели практически во все областные центры и крупные города Украины:

 

 

монтаж сейфа, установка сейфа
Тэги :
Сейфы Одесса и Одесская область    Сейфы Николаев и Николаевская область 
Сейфы Днепр и Днепровская область    Сейфы Кировоград и Кировоградская область 
Сейфы Чернигов и Черниговская область    Сейфы Сумы и Сумская область 
Сейфы Харьков и Харьковская область    Сейфы Луганск и Луганская область 
Сейфы Житомир и Житомирская область    Сейфы Чернигов и Черниговская область 
Сейфы Полтава и Полтавская область    Сейфы Хмельницкий и Хмельницкая область 
Сейфы Херсон и Херсонская область    Сейфы Луцк и Волынская область