| НОВОСТИ КОМПАНИИРейтинг лучших сейфов - тайников для оружия.

Дата создания: 2019-02-27

Дата создания : 2019-02-27 Просмотров : 171

Сейфы - тайники для хранения оружия (зброї)!Надійне зберігання зброї - це Закон, тому його і тримають в сейфі під замком. Але якщо в квартиру залізуть домушники, то сейф відразу ж приверне увагу. Стримати їх запал може наклейка, на зразок такої. А можна виграти додатковий час, якщо включити уяву і організувати схованку. Добре, якщо зброя не тільки приховано від сторонніх очей, але при цьому завжди знаходиться під рукою. Пропоную добірку збройових схованок американського виробництва. Не всі там підходить для наших російських реалій, але багато чого можна взяти на замітку.

 

1) Тайник в порозі позашляховика (сейф для оружия в подножке джипа)


Оружейний сейф буде завжди з вами під час поїздок, якщо оформити його у вигляді силового порога для позашляховика. При цьому потрібно гарненько подумати над герметичністю тайника, інакше бруд і волога будуть легко потрапляти всередину. Про надійну фіксацію зброї теж не можна забувати, інакше вийде - брязкання при русі автомобіля.

                                                                                 

Сейф-тайник для оружия в порозі позашляховика.

тайник в автомобиле

 

2) Збройний сейф в дивані (оружейный сейф в диване)


Несподіване місце для розміщення збройового сейфа. В цей тримісний диван спокійно входить до 30 гвинтівок, а подушки оснащені бічними петлями і витримують постріл в упор «гарматним» калібром .44 Magnum. Відмінна місткість і комплектація куленепробивним подушками - готове рішення для диванного мілітариста.

 

сейф тайник в диване

 

 

3) Пістолетний сейф SpeedVault (сейф тайник для пистолета)

 Біометричний пістолетний сейф SpeedVault.

сейф тайник для пистолета

  

Простий в установці і надійний, забезпечує найшвидший доступ до зброї. Це не тайник в прямому сенсі, але я вирішив його сюди додати завдяки широким можливостям в плані установки. Його можна легко розмістити під столом, ліжком або на бічній стінці гардеробної шафи - в будь-якому зручному місці, де буде завжди під рукою і прихований від сторонніх очей. Біометричний замок працює з відбитками пальців, щоб відкрити сейф власнику досить торкнутися сканера. Пістолет в сейфі зберігається в положенні максимально зручному для захоплення.

 

4) Схованка в кавовому столику (тайник в столике для кофе)

 

Збройна схованка в кавовому столику.

тайник в кофейном столике


Для прихованого зберігання зброї можна використовувати простір під журнальним столиком. Незвично, але не безпечно. Наш дільничний точно не схвалить, навіть після чашечки кави.
 

5) Тайник для оружия в сходинці (тайник в ступеньке лестницы)

 

Тайник під сходинкою маршових сходів в приватному будинку.

сейф тайник в лестнице

 

Ще один спосіб перетворити простір, який ідеально підходить під тайник від Smart Product Technology. Дві сходинки виконують роль кришки, яка блокується електромагнітним замком. Управління здійснюється за допомогою брелока. Візуально ніяк не помітно, що під сходинкою щось є.


 

6) Тайник в матраці (сейф для пистолета в матрасе)

 

сейф тайник в матрасе


Зберігати зброю під матрацом - незручно, але якщо тайник розміщений прямо в ньому - зовсім інша справа. via Rocky Mountain Mattress.
 

7) Збройний холодильник (оружейный сейф в холодильнике)

 

 Збройний тайник в холодильнику

сейф тайник в холодильникеМало хто здогадається, що в холодильнику може зберігатися збройовий арсенал. Головне встановіть замок, щоб діти сюди часом не залізли.
 

8) Схованка в ліжку (тайник в кровати)

 

сейф тайник в кровати


У підставі двоспальному ліжку - оружейний сейф, зверху якого покладений пружинний блок. Це не найзручніший варіант в плані оперативності доступу до зброї, зате скритність - на «відмінно».

 

9) Тайник під сидінням автомобіля (сейф тайник под сиденьем автомобиля)

 

Збройний тайник під пасажирським сидінням автомобіля.

тайник в автомобилеЗберігати зброю в автомобілі можна ззаду під пасажирським сидінням. Потай і функціонально.
 

10) Тайник в стінці для вітальні (тайный сейф в шкафу в гостиной)

 

 

тайник в шкафу


Оригінальне рішення для прихованого зберігання від QLine Design. Тайник так майстерно замаскований між полиць, що й не кожен зрозуміє де тут зберігається зброя.

 

11) Тайник за картиною або дзеркалом (тайник за картиной)

 Кілька готових рішень від Willa-Hide - вбудованих схованок, захованих за картиною або дзеркалом. Є також варіанти, що передбачають установку в підлогу (установка сейфа в пол), тумбу або книжкову шафу - аналогічно рішенню від QLine Design. Все продумано до дрібниць - ретельно підігнані деталі, рух по якісним напрямних і замикання на магнітний замок.

 

Продажа сейфов и металлической мебели отечественного производства и именитых импортных брендов – основная задача компании ТД Эверест Лок. Готовы предложить покупателю широчайший ассортимент товара, который имеет различия по комплектации, типоразмерам, классу сопротивления к взлому и практическому применению


На нашем сайте вы можете заказать сейф или металлическую мебель из категорий: офисные сейфы, взломостойкие сейфы, огнестойкие сейфы, огневзломостойкие сейфы, встраиваемые сейфы, пистолетные сейфы, оружейные сейфы, эксклюзивные сейфы, депозитные сейфы. Также купить в Киеве металлическую мебель: архивные картотеки и металлические шкафы для офиса, шкафы для раздевалок, полочные складские стеллажи, медицинские шкафы, столики, тумбы, кушетки, аптечки. А также промышленная мебель: столярные верстаки, инструментальные шкафы, тележки и многое другое с бесплатной доставкой, недорого.

 


 

Подбор сейфа по производителю или бренду:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

По типу сейфа:   Бренды:
Сейф для документов Киев   Сейфы ПРОМЕТ Киев
Сейф для дома Киев   Сейфы VALBERG Киев
Тэги :